Detektyw Gdańsk

Każdy z nas lubi w jesienne wieczory obejrzeć dobry film lub przeczytać książkę.

Niekiedy nasz wybór pada na kryminał. Niestety, czasem w naszym życiu potrzebujemy skorzystać z usług detektywa pomimo tego, że nie jest ono kryminałem. Podejrzewamy naszą żonę lub męża o zdradę? Warto zgłosić się do biura detektywistycznego lub wynająć prywatny detektyw Gdańsk . Biura detektywistyczne w całej Polsce oferują swoje usługi w zakresie: testy na ojcostwo, sprawy rozwodowe, obserwacje osób i miejsc, wykrywanie podsłuchów i kamuflowanego monitoringu, sprawy spadkowe, poszukiwania i ustalanie majątku, poszukiwanie osób, śledztwa gospodarcze.

detektyw Gdańsk

detektyw Gdańsk

Niektóre biura detektywistyczne, posiadają również ofertę dla firm, a w tym wywiad gospodarczy, weryfikacja wiarygodności klienta, badanie przeszłości firmy, wyszukiwanie i sprawdzanie informacji na temat pracowników oraz osób ubiegających się o pracę, analiza przeszłości zawodowej, identyfikacja osób.

Detektywi cenią sobie dyskrecję, dbają o jakość zebranych materiałów dowodowych. Jeśli chodzi o ceny takich usług, to są one dobierane indywidualnie do sprawy, a przynajmniej tak powinno być. Poszukiwanie zaginionych osób to koszt ok. siedmiu tysięcy złotych netto, termin do 30 dni, ukrywających się dwadzieścia pięć tysięcy złotych netto. Uwolnienie osoby porwanej dla okupu – 50 000 złotych wraz z negocjacjami. Sprawdzenie telefonu komórkowego pod kątem wykrycia w nim urządzeń monitorujących – ok. 1200 złotych netto. Obserwacja osoby z pełną dokumentacją fotograficzną 1200 zł netto za jeden dzień obserwacji na terenie Polski. Przy czym ten jeden dzień liczony jest jako osiem godzin pracy. Jak widać, usługi detektywistyczne do tanich nie należą, ale czasem nie ma wyboru. Jeśli policja nie może odnaleźć zaginionej osoby warto spróbować i tego. Jak to mówią tonący brzytwy się chwyta. Prywatny detektyw powinien być jak ksiądz, musi umieć cierpliwie wysłuchać, doradzić i jak najlepiej wykonać powierzone działanie. Prywatnych detektywów ciągle przybywa, nic dziwnego, ceny za poszczególne usługi są powalające.

Może Ci się również spodoba