Generalny remont mieszkania Kraków

Generalny remont domu Kraków może przyprawić o niezły zawrót głowy – planowanie, tynkowanie, malowanie, kupowanie… Jak przeprowadzić generalny remont mieszkania Kraków i nie zwariować?

Od czego zaczynamy remont?

Zaczynamy od dobrego projektu. Dobrze jest przedyskutować temat remontu wśród domowników, aby architekt otrzymał od nas spójną wizję. Warto też się zastanowić nad materiałami, których chcielibyśmy użyć. Ich zdobycie może bowiem okazać się trudniejsze, niż sądzimy… W przypadku remontu mieszkania należy zgłosić takie przedsięwzięcie do spółdzielni. Trzeba też zapoznać się z instalacją cieplną i hydrauliczną – w końcu nie chcemy nieumyślnie czegoś zniszczyć. Warto też zaopatrzyć się w kontener na gruz.

generalny remont domu kraków

Kolejne etapy remontu mieszkania

Generalny remont mieszkania Kraków zaczynamy od wizji lokalnej i ustalenia, co gdzie ma być. Później bierzemy się za instalację hydrauliczną, elektrykę i wszystkie inne typy instalacji. Kolejnym krokiem jest wymiana okien i pracami naprawczymi – renowacją posadzki, wygładzaniem ścian, sufitów i przygotowywaniem ich pod malowanie. Następnie kładziemy tynki, kafelki, instalujemy wannę lub prysznic oraz umywalkę. Na zakończenie naprawia się powstałe szkody, akryluje szczeliny, instaluje gniazdka elektryczne, lampy, półki, szafki i wszystkie inne meble. Ogólnie, generalny remont domu Kraków kończy się sprzątaniem po pracach remontowych.

Generalny remont mieszkania Kraków lub generalny remont domu Kraków to wieloetapowa i dość skomplikowana operacja. Warto powierzyć to zadanie w ręce fachowców, którzy zajmują się tym na co dzień i przejmą ten niezbyt przyjemny obowiązek!

Może Ci się również spodoba