Miękkie kocyki dla dzieci


Ci z Was, jacy mają swoje maluchy, świetnie wiedzą, czego one chcą. Wiecie o których pluszakach latorośl marzy, jaki rozmiar ubranek w tym momencie nosi, a także czego potrzeba mu, jeżeli chodzi o sprawy powszedniego użytku. Gdy jednak wybieramy się do znajomych, którzy mają dziecko, lub odwiedzamy swoje chrześniaki, zdarza się, iż nie posiadamy zielonego pojęcia co zakupić, żeby wręczyć im jakiś mały podarunek. Bez wątpliwości, główna rzecz o której myślimy, to zabawki. Jednakowoż jeśli nie odwiedzamy szkraba nazbyt nagminnie, w żadnym razie nie zdołamy być pewni, co potomek już ma, a czego nie. A jeszcze fatalniej jest, jak nie wiemy co je w tej chwili interesuje. Bajki, bądź raczej układanki? Pluszaki, a być może woli zestawy kreacyjne?
Innym pomysłem mogą być ubranka. Bezsprzecznie w sklepach tyle jest wspaniałych sukienek z falbankami dla niedużych królewien, oraz miniaturowych spodenek wojskowych dla chłopczyków. Jedynie te rozmiary… Rzekomo są jakieś typowe instrukcje, jak wiele centymetrów ma pociecha w konkretnym miesiącu, lub roku życia, ale względem tego maluchy nie różnią się tak bardzo od dorosłych. Mogą być odrobinę większe aniżeli rówieśnicy, albo bardziej pulchne.
Jeszcze trudniej jest, kiedy odwiedzamy dzidziusia. Oprócz wszelakiego modelu grzechotkami, śpioszkami oraz matami do leżenia w rzeczywistości trudno jest kupić oryginalny upominek. Co wobec tego wybrać?
Należałoby zastanowić się nad podarunkiem i oryginalnym, i pożytecznym. W tej kwestii obecnym hitem są
kocyki dla niemowląt. Bezspornie, nie byle jakie kocyki. Te poświęcane dla szkrabów mają właściwe rozmiary, postać, i co najistotniejsze: design. W dobrych sklepach odnajdziemy artykuły miękkie i zdrowe dla skóry niemowlaka, robione z odpowiedniej jakości materiałów w kolorowe, cieszące oko malucha wzory. Zakupując kocyk nie trzeba martwić się rośnięciem malucha, a już na pewno tym, iż podwoicie podarunek, jakby to było w wypadku jakiejś modnej zabawki. Ukochany kocyk pociechy wielokrotnie zostawiany jest przez mamy na pamiątkę, być może w takim razie po latach zostać pamiątkowym gadżetem, a kto wie, trafić do użytku następnego pokolenia.
Źródło: www.puripuri.pl

Może Ci się również spodoba