Moskitiery drzwiowe Warszawa

Moskitiery drzwiowe Warszawa firmy GabTom mają za zadanie chronić wnętrze mieszkania przed dokuczliwymi insektami. Pozwalają na pozostawienie otwartego okna balkonowego bądź tarasowego przez całą noc. A jak wiadomo, w okresie letnim jakiekolwiek promienie światła zachęcają komary, ćmy, muchy i inne owady do odwiedzenia mieszkania. Okna zabezpieczane przez moskitiery drzwiowe Warszawa dają poczucie pewności, że żaden nieproszony gość nie zamieszka razem z nami. 

Zalety moskitier drzwiowych 

Dzięki szerokiej ofercie firmy GabTom, moskitiery drzwiowe Warszawa znajdą zastosowanie w każdego typu oknie bądź w drzwiach balkonowych, zarówno pojedynczych, jak i podwójnych. Gęste siatki rewelacyjnie radzą sobie także z pyłkami, kurzem oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów. To opcja przyjazna alergikom, ponieważ utrzymuje odpowiednią cyrkulację powietrza. Stosowanie moskitiery drzwiowe Warszawa jest również ekologiczne i nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych środków. Moskitiery drzwiowe Warszawa dokładnie dopasowują się do wymiarów ramki w pomieszczeniu.

Moskitiery drzwiowe Warszawa

Typy moskitier

Oferta firmy GabTom zawiera: moskitiery rolowane, ramkowe i przesuwne, dlatego każdy Klient powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Moskitiery rolowane mocowane są do ramy okiennej na zewnątrz i stosowane mogą być do okien o maksymalnej wysokości 1600 mm. Szerokość wersji przesuwanej w poziomie może sięgać do 1500 mm, natomiast w przypadku wysokich okien i drzwi alternatywą jest opcja rolowana z mechanizmem sprężynowym. Jest ona wspomagana sznurkiem koralikowym, a jej maksymalna długość zamykania wynosi 2400 mm. Zobacz więcej na: https://zaluzje-rolety.waw.pl/moskitiery-okienne-drzwiowe-przesuwne/

Może Ci się również spodoba