Potykacz Katowice – jedną z popularnych form reklamy

 

Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Ciężko powiedzieć. Prawdą jest, że praktycznie już każda firma próbuje zareklamować swoje produkty czy usługi w różny sposób. Naturalnie w większych miastach, gigantyczne bilboardy nie dość, że wiążą się z ogromnymi kosztami, to w dodatku są zazwyczaj zajęte przez gigantów, których stać na taki wydatek. Podobnie sprawa wygląda w mieście Katowice. Każda przestrzeń jest już przeznaczona to wielkich kampanii reklamowych. Mniejsze podmioty gospodarcze muszą borykać się z wielowarstwowymi trudnościami. Rozwiązanie stoi w zasięgu ręki. Potykacze i stojaki reklamowe, należą do stosunkowo tanich rozwiązań.

Do czego służą „potykacze”

potykacz katowice
W internecie jest sporo ofert sprzedaży tego typu produktów. Wystarczy w wyszukiwarce google wpisac frazę potykacz katowice. Dzięki internetowi właśnie dowiemy się o sporej ilości firm, które sprzedają potykacze w Katowicach. Wybór należy do szerokich i bogatych, a ceny są zazwyczaj uzależnione od rodzaju i wielkości potykacza. Wszystko zależy od profilu i działalności naszej firmy. Warto też powiedzieć o trendach w designie potykaczy. Od kilkunastu lat restauracje oraz kawiarnie kupują stojaki w formie tablicy kredowej, gdzie zazwyczaj znajduje się również pogodny rysunek lub slogan. Takie działanie ma niezwykłą moc przyciągania klientów.

Rodzaje potykaczy

Biura podróże oraz small biznes, używają często tanich i sprawdzonych potykaczy korkowych, gdzie umieszczają ulotki lub plakaty. Czasem są to też potykacze aluminiowe. W samych katowicach dominują windtalkery. Cechuje ich nowoczesny design, połączony ze stabilnością. Są też bardzo wytrzymałe. Windtalkery stawia się głównie blisko większych zbiorowisk ludzkich (np. galerie handlowe, publiczne place, czy przystanki tramwajowe lub autobusowe). Naturalnie trzeba liczyć się z wysokim wydatkiem takiego produktu.

Może Ci się również spodoba