Spare parts compressors bitzer

Nasza firma działa prężnie od 15 lat z licznymi sukcesami spełniając najwyższe standardy obsługi. Zajmujemy się dystrybucją części do statków, spare parts compressors bitzer i innych części hydraulicznych, a także podejmujemy się renowacji i napraw różnego rodzaju konstrukcji metalowych. Nasze pozyskiwanie części ma duże możliwości, ponieważ posiadamy szeroką gamę kontaktów sieci partnerskiej, która umożliwia dotarcie do najbardziej wyszukanych części w atrakcyjnych ofertach cenowych. 

Projektowanie konstrukcji

Usługi obejmują projektowanie konstrukcji stalowych, a także inne roboty konstrukcyjne w zakresie wykonywania elementów stalowych, obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej elementów metalowych spare parts compressors bitzer zgodnie z sugestiami Klienta. Prace projektowe bazowane są na specyfikacji producenta lub na bazie specyfikacji dostarczonej przez Klienta. Dzięki temu, że konstruowanie projektów realizowane jest na terenie naszego parku maszynowego, znacznie przyspiesza to czas realizacji zleceń. 

Spare parts compressors bitzer

Wiedza i doświadczenie

Nasi specjaliści z dziedziny inżynierii oraz handlu branży morskiej zajmują się od wielu lat realizowaniem konstrukcji inżynierii morskiej. Pomagamy w planowaniu konstrukcji stalowych, a także zajmuję ich eksploatacją oraz eliminowaniem usterek. Dodatkowo w ramach sprzedaży spare parts compressors bitzer zajmujemy się ich montażem i dopasowywaniem do bieżącej konstrukcji poprzez ich obróbkę skrawaniem w naszym parku maszynowym. 

Jeżeli mierzą się Państwo ze znalezieniem odpowiedniej części zamiennej do konstrukcji stalowej statku, zachęcamy do zweryfikowania naszej propozycji na stronie – postaramy się dopasować rozwiązanie pod Państwa zapotrzebowanie! https://posejdon-marine.pl/

Możesz również polubić…