Spare parts pumps allweiler 

Praca żeglarza wiąże się z odpowiedzialnością, natomiast głównym wyzwaniem dla organizatorów żeglugi jest eksploatacja statku. Firmy zarządzające statkami są zobligowane do dbania o bezpieczeństwo żeglowania, w związku z czym zapewniają wyposażenie na statku, a także wymianę spare parts pumps allweiler oraz innych części zamiennych. Z usług dystrybutorów wyposażenia morskiego dla stoczni korzysta szeroki sektor rynku: przemysł naftowy, gazowy, morski i lądowy. Ważne, aby wybierać takich dostawców, którzy zapewniają najwyższy standard obsługi oraz najlepszej jakości części. 

Szeroki asortyment

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroką gamę produktową. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci mieli możliwość znalezienia jak największej liczby części zamiennych, które zachowują swoją funkcjonalność oraz wysoką jakość. W propozycji zawarte są: pompy, kotły, separatory wody, generatory, turbiny parowe, spare parts pumps allweiler, silniki główne i pomocnicze, turbosprężarki, oczyszczacze oleju i inny sprzęt hydrauliczny. 

Spare parts pumps allweiler

 

Usługi projektowe

Działalność zajmuje się również usługami projektowymi w zakresie wykonywania elementów metalowych, konstrukcji stalowych, obróbki elementów metalowych oraz obróbki skrawaniem. Dzięki takim możliwościom możemy zaproponować nie tylko sprzedaż spare parts pumps allweiler, ale także pomoc w zakresie ich montażu – jeżeli na finalnym etapie okazałoby się, że parametry części nie pasują do wyposażenia statku. To rozwiązanie umożliwia kompleksową obsługę naszych Klientów. 

W razie potrzeby zakupu części zamiennych do statków, czy też korekcji bieżącej konstrukcji, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: http://posejdon-marine.pl/!

 

Możesz również polubić…