Laweta piaseczno

 

Wiele samochodów przyjeżdżających do Polski zostaje sprowadzanych z zagranicy, wykorzystywana jest przy tym laweta piaseczno. Transport lawetą posiada swoje zalety. Laweta piaseczno jest w stanie przewieźć pojazd, który nie ma ubezpieczenia czy przeglądu technicznego. Osoby, które podejmują się takich działań muszą orientować się, jakie koszty będą wówczas zmuszeni ponieść, aby laweta piaseczno wykonała usługę. 
laweta piaseczno

Jak wygląda przewóz lawetą?

 

Laweta piaseczno  może przetransportować od jednego do kilku samochodów czy innych pojazdów. Aby laweta piaseczno mogła przewieźć auto, potrzebna jest pomoc przynajmniej dwóch osób – jedna z nich prowadząc samochód wjeżdża na lawetę, natomiast druga ma za zadanie informować o zakresie miejsca na lawecie. Pojazdy znajdujące się platformie obowiązkowo muszą zostać zabezpieczony. Laweta piaseczno posiada pasy zabezpieczające przed ruchem pojazdu w czasie transportu, należy wówczas założyć je na minimum trzy koła, jeśli mamy do czynienia z jednym samochodem, najlepiej jednak by każde z nich miało przymocowany pas. Przed wyjechaniem musi zostać sprawdzone, czy aby na pewno laweta piaseczno ma zapięte pasy oraz czy pojazd jest stabilnie ustawiony. Wszelkie błędy mogą spowodować kolizje lub też wypadek podczas tranportu.

 

Ile wynoszą koszty przewozu lawetą 

 

Laweta piaseczno w zależności od charakteru usługi, będzie charakteryzowała się inną ceną. Ceny uzależnione są od ilości pojazdów, które zostają przewożone oraz od ilości przebytej drogi. Ceny za usługę wahają się i bywają często konkurencyjne. 

 

Możesz również polubić…