Licytacje samochodów poleasingowych

Licytacje samochodów poleasingowych cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli planujesz zakup używanego auta, w dobrej cenie, to takie aukcje będą również dla Ciebie. Jest to sposób na zakup samochodu w dobrej cenie i w świetnym stanie. Pojazdy poleasingowe zostały zwrócone po zakończeniu umowy leasingowej, oznacza to, że pochodzą z salonu i mają przejrzystą historię.

Wady i zalety

Licytacje samochodów poleasingowych to gwarancja zakupu samochodu, które nie ma więcej niż 5 lat. Wszystkie auta są z salonów, co wiąże się z tym, że posiadają dokumentację, która daje pełne informacje na temat obsługi serwisowej czy naprawy powypadkowej. Dzięki temu znana jest cała historia pojazdu. Stan pojazdu zazwyczaj jest w bardzo dobrym stanie a, co najważniejsze są tańsze. Licytacje samochodów poleasingowych wiążą się także z wadami. Główną wadę jest to, że samochody poleasingowe mają często duży przebieg. Warto wiedzieć, że takie auta mają zazwyczaj podstawowe wyposażenie. Spowodowane jest to tym, że firmy starają się obniżać koszty i nie zapewniają wielu udogodnień, ale jest też możliwe znalezienie takiego samochodu z lepszym wyposażeniem, czy niewielkim przebiegiem.

Sprzedaż samochodów

Jak działają licytacje poleasingowe?

Samochody poleasingowe były używane przez leasingobiorcę. Licytacje samochodów poleasingowych oferują pojazdy, które były używane nie więcej niż 5 lat, dlatego są nowe. Co więcej, można je kupić w dobrej cenie. W takich licytacjach może wziąć udział każdy, kto ma ukończone 18 lat. Licytacje samochodów poleasingowych organizowane są zazwyczaj przez specjalne firmy, które się tym zajmują. Firmy wystawiają auta na serwisy aukcyjne, na taki serwis wystarczy się tylko zarejestrować i zacząć aukcje.

Dowiedz się więcej na https://carsonnet.com/pl/search/cars/?!

Możesz również polubić…